Održan seminar za profesore engleskog jezika

U Centru za stručno usavršavanje održan je seminar za profesore engleskog jezika /osnovnih i srednjih škola/ u organizaciji Britanskog saveta.

bc

Britanski savet i ove školske godine nastavlja organizaciju seminara za nastavnike engleskog jezika čiji zadatak je da prenesu znanja i iskustva učesnika letnje škole u Turskoj (British Council Trainer Training Summer School – Wider Europe region).

Dve radionice pod zajedničkim nazivom Mixed Abilities – Explore the Possibilities, nude nastavnicima različite opcije primenljive u našim nastavnim uslovima. Seminar je odobren po posebnom ugovoru Ministarstva prosvete i Britanskog saveta.

Učesnicima će se na kraju seminara izdati Uverenje o savladanom programu stručnog usavršavanja (4 boda).