Realizovana tribina pod nazivom: „Značaj ranog razvoja“

U Centru za stručno usavršavanje Kruševac 17.05.2022. godine organizovana je tribina pod nazivom: „Značaj ranog razvoja“, u cilјu jačanja kapaciteta institucija i organizacija u jedinici lokalne samouprave za pružanje usluga deci i porodicima iz osetlјivih društvenih grupa.

rrazvoj1

Tribinu je realizovalo Društvo pedagoga i psihologa Rasinskog upravnog okruga u okviru projekta grada Kruševca: „Podrška deci i porodici-dobrobit za budućnost“, koji se finansira u okviru projekta Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja „Inkluzivno predškolsko vaspitanje i obrazovanje” (ECEC).

rrazvoj

Učesnici tribine su bili vaspitači, mentorni i pripravnici iz predškolske ustanove “Nata Velјković“ Kruševac. Izlagači na tribini bili su: dr Dragica Simić, Marija Sredojević, Dragan Dunđerović, Snežana Ristić-Kostov, Slobodanka Miladinović, Svetlana Aleksić, Snežana Rajković i Daliborka Živković.