Organizovana završna svečanost povodom 650 godina od osnivanja grada Kruševca

Povodom 650 godina od osnivanja grada Kruševca, Centar za stručno usavršavanje Kruševac je u saradnji sa Udruženjem istoričara Rasinskog okruga 18.06.2021. godine organizovao završnu svečanost.

jub

Predavanje na temu "Istorija obrazovanja u Kruševcu u proteklih 650 godina" održao je predsednik Udruženja istoričara Rasinskog okruga, Bojan Panić.

Nakon predavanja uručene su nagrade školama, koje su učestvovale na konkursu "Istorijat škole koju pohađam" u vidu knjiga i zahvalnica.

jub1

Predavanje je upotpunio muzički program "Pesme našeg kraja" u izvođenju učenika muzičke škole "Stevan Hristić".

Svečanoj ceremoniji prisustvovali su pomoćnik gradonačelnika za ekologiju, Ivan Parezanović, kao i učenici i nastavnici koji su učestvovali u izradi prezentacije za konkurs "Istorijat škole koju pohađam".