Održan sastanak Školske uprave sa nastavnicima kruševačkih škola

U Centru za stručno usavršavanje Kruševac u periodu od 02 do 06.11.2020. godine u organizaciji Školske uprave u Kruševcu realizuju se sastanci sa nastavnicima i učiteljima kruševačkih škola vezani za dogovor oko snimanja nastavnog materijala za učenike osnovih škola i srednjih škola.

123471018

Imajući u vidu trenutnu epidemiološku situaciju, Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja pripremilo je operativni plan za nastavak rada škola u otežanim uslovima, kroz ostvarivanje obrazovno-vaspitnog rada učenjem na dalјinu kako bi se ostvarilo pravo učenika na obrazovanje.

Sastanci se realizuju uz poštovanje i primenu preventivnih mera za sprečavanje širenja zarazne bolesti, uzrokovane virusom Covid-19.