Realizovana radionica u okviru projekta „Tajne vodenog zmaja – jezero Ćelije”

U Naučnom klubu pri Centru za stručno usavršavanje Kruševac 20.10.2020. godine realizovana je druga radionica „Oči u oči sa vodenim zmajem“ u okviru projekta: „Tajne vodenog zmaja – jezero Ćelije“. Radionica je realizovana sa  učenicima četvrtog razreda osnovne škole „Jovan Popović“.

IMG 20201020 132148 1

Radionica „Oči u oči sa vodenim zmajem“ je osmišljena sa ciljem da se podigne nivo ekološke svesti kod učenika i da biologiija dobije na poplarizaciji. Osnovni zadatak projekta je sticanje znanja neformalnim učenjem tako da učenici istraživanjem upoznaju istorijat jezera Ćelije, osnovne biološke karakteristike jezera i značaj jezera.

Radionica je održana uz poštovanje i primenu preventivnih mera za sprečavanje širenja zarazne bolesti, uzrokovane virusom Covid-19.

Realizatorka radionicе je: Olivera Kolarić.