Upešno nastavljeno sa realizacijom seminara autora podržanih od strane Centra

Proteklog vikenda u Centru za stručno usavršavanje, realizovani su seminari autora i realizatora koje je Centar podržao kao institucija.

seminar ks

• Kako pripremiti školski i lični plan stručnog usavršavanja, kataloški broj 911, K1 P4,6. Autori i realizatori: Irena Terzić i Slobodan Čolović. Zbog velikog interesovanja formirana je i druga grupa. Seminaru je prisustvovalo 52 polaznika.
  • Kurs prve pomoći, kataloški broj 216 K1 P1,5. Autor i realizator: Gordana Tomić. Seminaru je prisustvovalo 28 polaznika.

kurspp

• Gradski i seoski miš u digitalnoj učionici, kataloški broj 238, K1 P 6,8. Autor i realizator: Saša Jevtić. Seminaru je prisustvovalo 18 učesnika.

maus

• Efikasna obrada školske dokumentacije pomoću računara, kataloški broj 244, K1, P 6,8. Autori i realizatori su Dejan Stevanović i Dobrivoje Marjanović. Seminar je realizovan u Centru za stručno usavršavanje u Leskovcu.