U Centru počela realizacija seminara: "GALILEJEVI UČITELjI"

U Centru se od 27 do 28.08.2012. održava SEMINAR: "GALILEJEVI UČITELjI", obavezan.

DSCN5955Autori: Aleksandar Otašević, Nataša Stanić, Milan Jevtović.

Realizatori: Branko Simonović, Aleksandar Otašević, Nataša Stanić, Srđan Đukić, Milan Jevtović

Teme: Planete Sunčevog sistema; Vansolarne planete; Promenlјive zvezde; Galaksije; Kosmologija; Astrobiologija; Teleskopi; Optika; Orijentacija u prostoru; Internet; Računarski programi; Neformalno učenje; Naučna komunikacija; Naučni performans; Komunikacija sa medijima.

Cilјna grupa: nastavnici/profesori razredne nastave, nastavnici/profesori predmetne nastave – osnovne škole, profesori predmetne nastave – gimnazije, profesori predmetne nastave – srednje stručne škole.DSCN5954

Učesnici seminara dobijaju uverenje o savladanom programu stručnog usavršavanja u trajanju od 16 sati/bodova.