Realizovana radionica projekata „Klub uspešnih naučnih komunikatora“

Naučni klub Centra za stručno usavršavanje Kruševac, 02.06.2022. godine, organizovao je radionicu projekta „Klub uspešnih naučnih komunikatora“ koja se realizuje u okviru Godišnjeg programa Naučnog kluba Kruševac i koji se finansira po Javnom pozivu Centra za promociju nauke.

komun

Projekat je imao za cilј da pripremi učenike da postanu dobri naučni komunikatori, a radionici „Obuka za naučne komunikatore“ su prisustvovali učenici Gimnazije. Radionica se sastojala u delu pisane komunikacije, verbalne i neverbalne komunikacije i javnih nastupa.

Pored radionice projekat će imati i takmičarski karakter gde će se učenici takmičiti za titulu najbolјeg naučnog komunikatora u Kruševcu. Autor i realizator projekta je Zoran Tomić.