Realizovana Radionica pod nazivom: "Avantura-Napravi robota"

Naučni klub pri Centru za stručno usavršavanje Kruševac 19.10.2017. godine organizovao je Radionicu pod nazivom: "Avantura-Napravi robota" namenjenu učenicima osnovnih škola Grada Kruševca, uzrasta od 3. do 8. razreda, koji su skloni i zainteresovani za programiranje, tehniku i robotiku. Indirektna cilјna grupa su i vršnjaci, roditelјi i nastavnici koji su u kontaktu sa učesnicima radionica jer će oni podeliti stečena iskustva i znanja sa njima i sami raditi na popularizaciji robotike.

r-avn

Radionice su deo Projekta: "Kreni u robotsku avanturu" koji je dobio finansijsku podršku Centra za promociju nauke na osnovu Javnog poziva za finansijsku podršku projektima promocije i popularizacije nauke za 2017. godinu.

Realizatorke radionica bile su: Zorica Filipović i Aleksandra Filipović.