Održan sastanak Školske uprave u Kruševcu sa direktorima OŠ i SŠ Rasinskog upravnog okruga i koordinatorima Stručnog tima za inkluzivno obrazovanje

U Centru za stručno usavršavanje Kruševac 12.10.2017. godine održan je sastanak sa direktorima osnovnih i srednjih škola Rasinskog upravnog okruga i koordinatorima Stručnog tima za inkluzivno obrazovanje u PU, OŠ i SŠ.

Ključne teme sastanka bile su:

• Stručno uputstvo o načinu pružanja dodatne podrške u obrazovanju od strane zaposlenih u školama za učenike sa smetnjama u razvoju za šk. 2017/18. godinu - Mirjana Zlatanović, samostalni savetnik;
  • Pravilnik o upisu učenika u srednju školu (čl. od 75-81) i deo 8. Stručnog uputstva o sprovođenju upisa učenika u srednju školu za školsku 2017/18. godinu - Zoran Asković, rukovodilac Školske uprave u Kruševcu.