Održan sastanak Školske uprave u Kruševcu sa direktorima OŠ i SŠ grada Kruševca i koordinatorima Stručnog tima za inkluzivno obrazovanje

U organizaciji Školske uprave u Kruševcu 06.10.2017. godine u Centru za stručno usavršavanje Kruševac održan je sastanak sa direktorima osnovnih i srednjih škola grada Kruševca i koordinatorima Stručnog tima za inkluzivno obrazovanje u PU, OŠ i SŠ grada Kruševca.

Jedna od tema sastanka bila je vezana za Stručno uputstvo o načinu pružanja dodatne podrške u obrazovanju od strane zaposlenih u školama za učenike sa smetnjama u razvoju za šk. 2017/18. godinu, o čemu je govorila Mirjana Zlatanović, samostalni savetnik.

Na temu Pravilnika o upisu učenika u srednju školu (čl. od 75-81) i deo 8. Stručnog uputstva o sprovođenju upisa učenika u srednju školu za školsku 2017/18. godinu, govorio je Zoran Asković, rukovodilac Školske uprave u Kruševcu.