Ralizovana obuka za Uvođenje novog predmeta Fizičko i zdravstveno vaspitanje i primena relevantnih programskih sadržaja

U Centru za stručno usavršavanje Kruševac 23.09.2017. godine realizovana je obuka za treću grupu polaznika za uvođenje novog predmeta Fizičko i zdravstveno vaspitanje i primena relevantnih programskih sadržaja. Ova aktivnost sprovodi se tokom septembra meseca u celoj zemlјi, u skladu sa Pravilnikom o izmenama i dopunama Pravilnika o nastavnom planu za drugi ciklus osnovnog obrazovanja i vaspitanja i nastavnom programu za peti razred osnovnog obrazovanja i vaspitanja i najavio naredne obuke.

fizicko

Program su razvili Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja RS, Zavod za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja, Zavod za vrednovanje obrazovanja i vaspitanja i Institut za javno zdravlјe Srbije „Dr Milan Jovanović Batut“.

Realizatori Obuke su: Milica Đorđević-Školska uprava u Kruševcu i Violeta Milićević-Zavod za javno zdravlje Kruševac.