Održan sastanak članova Društva pedagoga i psihologa Rasinskog upravnog okruga

U Centru za stručno usavršavanje Kruševac, 26.05.2017. godine održan je redovan mesečni sastanak članova Društva pedagoga i psihologa Rasinskog upravnog okruga.

Sastanak je protekao sa sledećim dnevnim redom:

• Projekat De–enigma : podrška učenju dece iz spektra autizma uz pomoć robota – D.Milanović, roditelј deteta uklјučenog u projekat
  • Izveštaj sa konferencije Fondacije Tempus: Uklјučenost roditelјa u rad škole i predškolske ustanove i prikaz rada na konferenciji – D.Živković i S. Miladinović, PU „N.Velјković“
  • Realizacija  obuke  o vođenju seminara i voditelјskim veštinama  za zainteresovane  autore  seminara u  novom akreditacionom  ciklusu

Sastankom je predsedavala predsednica Upravnog odbora Društva, Svetlana Aleksić, dipl. psiholog.