U Kruševcu održan Sajam obrazovanja i profesionalne orijentacije

Centar za stručno usavršavanje Kruševac uzeo je učešće na Sajmu obrazovanja i profesionalne orijentacije koji je održan 16.03.2017. godine u Hali sportova u Kruševcu sa ciljem upoznavanja učenika završnog razreda osnovnih škola sa obrazovnim profilima i smerovima koje nude srednjoškolske ustanove, radi lakšeg odabira budućeg zanimanja.

sajam

Okupljenima učenicima i predstavnicima srednjih škola iz Rasinskog okruga su se obratili načelnik školske uprave Zoran Asković i pomoćnik gradonačelnika za društvene delatnosti Jelena Milanović sa željom da učenici na ovom mestu nađu prave odgovore na pitanja vezana za buduće usmerenje.

20170316

Centar za stručno usavršavanje Kruševac ovu priliku je iskoristio da promoviše svoju delatnost. Prisutni su bili: direktor Nenad Stanojević i stručni saradnici Bogdan Dramićanin i Jelena Todorović.