Održan redovan sastanak Društva pedagoga i psihologa Rasinskog upravnog okruga

U Centru za stručno usavršvanje Kruševac 22.12.2016. godine održan je redovan mesečni sastanak Društva pedagoga i psihologa Rasinskog upravnog okruga.

Sastanak je protekao sa sledećim dnevnim redom:

• Unapređenje dostupnosti, pravednosti i kavaliteta predškolskog obrazovanja i vaspitanja (Slobodanka Miladinović, Marija Sredojević – PU Nata Veljković)
  • Obrazovni paketi za učenje o temi seksualnog nasilja nad decom namenjeni predškolskim ustanovama, osnovnim i srednjim školama (Milica Đorđević, koordinatorka za prevenciju nasilja ŠU Kruševac)
  • Aktivnosti u okviru projekta Prevencija trgovine ljudima i prikaz priručnika za obrazovni sistem „Zaštita učenika od trgovine ljudima“ (Ana Popović – Milutinović, pedagog OŠ „Dositej Obradović“ Kruševac)

Sastanak je vodila Marija Vasić.