Organizovana Radionica ''Deca- deci'' u OŠ ''Sveti Sava'' u Čitluku

U okviru realizacije Projekta ''Deca deci'', stručni saradnici CSU bili su gosti i učesnici Radionice za doradu didaktičkog materijala za ''Inkluzivne radne kutije'' u Osnovnoj Školi ''Sveti Sava'' u Čitluku.

inkl

U inkluzivnom kutku ove škole učenici i nastvanici su zajedničkim angažovanjem dovršili didaktička sredstva za ''Inkluzivne radne kutije'' i tako dali svoj doprinos u implementaciji inkluzivnog obrazovanja u njihovoj školi, podstićući vršnjačku podršku i volonterizam.

Ova škola je jedna od četiri škole čiji su nastavnici svojom kreativnošću dali doprinos u oživotvorenju ideje ''Inkluzivnih radnih kutija'', i koja je na pravi način prepoznala inicijativu Centra da se zajedničkim akcijama može doprineti čitavoj zajednici.