Realizovane Radionice u okviru Projekta ''Deca- deci''

U okviru realizacije Projekta ''Deca –deci, izrada didaktičkog materijala za inkluzivne radne kutije'' u OŠ ''Jovan Popović'' 26.02.2013. godine i u OŠ ''Vuk Karadžić'' 27.02.2013. god. održane su Radioice sa učenicima i nastavnim osoblјem, uz prisustvo predstavnika roditelјa.

Na Radinonicama su zajedničkim radom nastavnika i učenika ovih škola dovršeni polu-proizvodi didaktičkog matrijala koje su pomenute škole preuzele za doradu od Centra za stručno usavršavanje.

deca-deci

O realizaciji ovih Radionica upoznata je šira javnost jer pokazuje spremnost brojnih činioca obrazovno-vaspitnog sistema, a najpre samih učenika da daju podršku inkluzivnom obrazovanju u školama našeg grada.

Ispred Centra za stručno usavršavanje Radionicama su prisustvovali stručni saradnici Irena Terzić i Slobodan Čolović.