Realizovana obuka u akviru IMPRES projekta: „Unapređivanje predškolskog vaspitanja i obrazovanja u Srbiji"

U organizaciji zajedničkog projekta Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije i Evropske unije „Unapređivanje predškolskog vaspitanja i obrazovanja u Srbiji" (IMPRES) u Centru za stručno usavršavanje u Kruševcu 11-14.12.2012. realizovana je četvorodnevna obuka.

imres

Seminaru o mreži predškolskih ustanova na lokalnom nivou, prisustvovali su predstavnici lokalnih samouprava i predškolskih ustanova koje su uključene u projekat IMPRES iz Kruševca, Užica, Ražnja i Tutina i Aleksinca.

Skup u Kruševcu predstavlja nastavak aktivnosti IMPRES projekta, koje imaju cilj da se, u lokalnim samoupravama koje su uključene u projekat, organizuje mreža institucija i organizacija koje se bave predškolskim vaspitanjem i obrazovanjem dece u cilju optimizacije prostornih kapaciteta, boljeg planiranja potreba i povećanja dostupnosti za decu iz osetljivih grupa.

Više informacija o IMPRES projetku možete da vidite na www.impres.rs